تجارت الکترونیک ایران
0
0
فا
بانک ملت
پشتیبانی آنلاین نمی باشد
ارائه كنندگان
بیشتر ...
 
اطلاعات
 
کابل 1.5 متری HDMI  اورجینال فلت
کابل 1.5 متری HDMI  اورجینال فلت
کابل 1.5 متری HDMI اورجینال فلت
بازگشت
قیمت : 100,000ريال
تاریخ افزودن : چهارشنبه، 07 تير، 1396
کابل اچ دی ام آی SONY اورجینال ورژن ۱٫۴
در این جستار به کابل HDMI و انواع آن و اینکه فناوری آن چیست و شیوه ی به کارگیری آن و اینکه چگونه تشخیص دهیم کدام کابل برای کدام دستگاه مناسب است و البته در پایان شیوه ی خرید مطمئن و امن اینترنتی و تلفنی آن می پردازیم.

کابل HDMI سونی چیست ؟
کابل اچ دی ام آی با مارک سونی با بهترین کیفیت دارای ورژن ۱٫۴ واقعی که توانایی انتقال داده های دیجیتال شنیداری ( صوتی ) و دیداری (تصویری) را با بالاترین کیفیت و رزولیشن FULL HD روی دستگاه هایی مانند بلوری Blu-ray یا ایکس باکس Xbox یا PS3 غیره را دارد. شما باید توجه داشته باشید که کابل ها باید لزوما و الزاما دارای پشتیبانی از نسخه های ۱٫۴ باشند چرا که کابل های اچ دی ام آی دارای ورژن ۱٫۳ معمولا توانایی انتقال با بهترین کیفیت را ندارند و تنها برای دستگاه های دیگری مانند رسیور و ماهواره و گیرنده دیجیتال و غیره به کار می روند.
این کابل از گونه ی کابل های فلت َیا پهن بوده و دارای انعطاف بسیار مناسب می باشد و از مواد مرغوب ساخته شده است.

کابل اچ دی ام آی برای چه دستگاه هایی مناسب است ؟

از کابل اچ دی ام آی مارک و برند SONY اورجینال برای هر دستگاه می توان استفاده کرد. کابل های HDMI معمولا دارای ورژن های گوناگونی هستند از جمله دو ورژن اصلی ۱٫۳ و ۱٫۴ که شما برای دستگاه هایی مانند کنسول های بازی ایکس باکس و پلی استیشن ۳ و ۴ و بلوری و .. باید از ورژن ۱٫۴ دارای کیفیت بالاتر بهره ببرید تا بهترین کیفیت را داشته باشید. ولی از کابل های عادی و معمولی برای دستگاه های دیگر مانند اتصال دی وی دی DVD پلیر یا رسیور ماهواره یا گیرنده دیجیتال و کامپیوتر به تلویزیون LCD و LED می توانید بهره ببرید.
نوشتن نظر
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
این محصولات قبلا توسط مشتریان خریداری شده اند شما قصد خرید ندارید؟