تجارت الکترونیک ایران
0
0
فا
بانک ملت
پشتیبانی آنلاین نمی باشد
ارائه كنندگان
بیشتر ...
 
اطلاعات
 
خلاصه خبر:
وبسایت اینترنتی تجارت الکترونیک ایران موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ( وزارت محترم صنعت، معدن و تجارت )  گردید. این نشان عالیترین نشان بین این مجموعه و خریداران و بازدیدکنندگان محترم می‌باشد تا با خیالی راحت اقدام به خرید نمایند.
     
متن کامل خبر:
سایت تجارت الکترونیک ایران موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ( وزارت محترم صنعت، معدن و تجارت )  گردید. این نشان عالیترین نشان بین این مجموعه و خریداران و بازدیدکنندگان محترم می‌باشد تا با خیالی راحت اقدام به خرید نمایند.

وب سایت تجارت الکترونیک ایران مصادف با 22 بهمن سال 92  موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ( وزارت محترم صنعت، معدن و تجارت ) گردید.

  این نشان عالیترین نشان بین این مجموعه و خریداران و بازدیدکنندگان محترم می‌باشد تا با خیالی راحت اقدام به خرید نمایند .با کلیک روی لینک موجود در صفحه اول وب سایت تجارت الکترونیک ایران صفحه‌ی زیر ظاهر می‌شود که مشخصات مربوط به تجارت الکترونیک ایران به شرح زیر نمایان می گردد:

با توجه به رشد روزافزون فعالیت های اقتصادی در حوزه فضای مجازی و به منظور ایجاد امنیت بیشتر در این حوزه کلیه فروشگاه های الکترونیکی موظف به اخذ نمادالکترونیکی (اعتماد) از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی هستند.

در واقع نماد اعتماد الکترونیکی مشخصه‌ای به منظور اعتماد سازی کاربران در هنگام مراجعه به سایتها و فروشگاههای اینترنتی می‌باشد.

امید است این نماد باعث توفیق روز افزون این مجموعه شود  تا زیر سایه مشتریان محترم و ارائه توصیه، انتقاد، پیشنهادهای شما دوستان و مشتریان و همکاران محترم بتوانیم خدمات بهتری را به شما ارائه نمائیم .

     
سایر اطلاعات:
برای اطلاعات بیشتر، لطفا به لینک مقابل مراجعه نمایید:  دریافت نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره.
     
آمار مربوط به این مطلب:
تعداد بازدید:2449
     
نظرات
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
     
بازگشت